Çocuk Kulübü MERKEZİ (1. – 4. SINIFLAR)

Adile Teyze Çocuk Kulübü Merkezi 2008 yılından beri Antalya’da 1. ve 4. Sınıf arası öğrencilerimize hizmet vermektedir. Çocuk Kulübü merkezi olarak amacımız, sınıf öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimizin ev ödevlerine yardımcı olmak, konu tekrarları, proje ve performans ödevlerine yardımcı olmak, hergün yoğun İngilizce ve aylık gezilerimizle çocuklarımıza iyi bir eğitim vermek ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktır.

 

1. VE 4. SINIFLAR

  • Her sınıfa ayrı sınıf öğretmeni. Maksimum 18 kişilik sınıflar.
  • 1. Sınıflar için el, çizgi ve okuma- yazma çalışmaları
  • Hergün Oxford ile İngilizce
  • Konu tekrarları
  • Ev ödevlerine yardımcı olmak
  • Proje ve performans ödevlerine yardımcı olmak
  • Düzenli konu testleri
  • Aylık geziler
  • Öğrencilerimizi servislerle okuldan alma veya bırakma.

 

YOĞUNLAŞTIRILMIŞ İNGİLİZCE PROGRAMI

Adile Teyze Kids ClubÇocuk Kulübü Merkezi olarak uyguladığımız yoğunlaştırılmış İngilizce programımızda,Oxford Üniversitesinin hazırladığı İngilizce programını ve kitaplarını kullanmaktayız. Çocuklarımız haftaiçi her gün 1 dersİngilizce dersleri görerek, İngilizce'yi çok hızlı ve eğlenceli bir şekile öğrenmektedirler. Oxford Üniversitesi’nin bütün dünyada başarı ile kullandığı Story-Based Approach, TPR (Total Physical Response), Communicative Approach ve Project-based learning eğitim yöntemlerini kullanarak çocuklarımız çok hızlı ve eğlenceli bir biçimde İngilizce öğrenmektedirler. 1. ve 2. ve 3. sınıf öğrencileri için İngiltere'de etkin şekilde kullanılan Oxford programı ve kitapları Çocuk Kulübü Merkezimizde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu programın içerisinde her öğrencinin takip ettiği İngilizce ders kitapları, İngilizce Portfolio, İngilizce Big Book Hikaye Kitapları, İngilizce oyunlar, akıllı tahta programı ve interaktif CD, kukla ile drama, İngilizce çizgi filmler, flashcard'lar, İngilizce şarkılar ile çocuklarımız çok hızlı ve etkin bir şekilde İngilizce öğrenmektedirler. 4. ve 8. sınıf arası öğrencilerimiz Milli Eğitim müfredatına uygun İngilizce kitaplarla İngilizce'yi anadilleri gibi aksansız şekilde öğrenmektedirler. İngilizce Programımızın sonunda çocuklarımız sadece gramer öğrenmekle kalmayıp, günlük İngilizce konuşma dilini de akıcı bir şekilde öğrenmiş olacaklardır. Bütün İngilizce Öğretmenlerimize, Oxford uzmanları tarafından eğitim metodlarıyla ilgili düzenli seminerler verilmektedir. Adile Teyze Kids Club'a kayıt olan bütün çocuklarımız eğitim döneminin sonunda İngilizce Sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır.

AYLIK GEZİLER

Her ay Antalya'daki eğlenceli mekanlara ücretli geziler düzenlenmektedir. Bu mekanlardan bazıları şunlardır: Bowling, At Çiftliği, Sinema, Hayvanat Bahçesi...

YEMEK

Kendi mutfağımızda hazırlanan menümüzle sabah,ikindi kahvaltılarını ve öğle yemeğini çocuklarımıza sunmak,onları fast food türü zararlı yiyeceklerden koruyarak sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır. Aylık yemek listemiz diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Mutfağa alınan bütün malzemeler 1. sınıf'tır. Yemeklerde kullanılan kıymalar, dana kuşbaşından çekilmektedir.

SERVİS

Servis öğretmenlerimiz gözetiminde öğrencilerimiz evlerinden alınır, Çocuk Kulübü programı sonrası çocuklarımız evlerine güvenli bir şekilde bırakılır. Servis hizmeti Volkswagen marka klimalı servis araçları ve profesyonel şoförler tarafından verilmektedir.

İLETİŞİM

 

Adile Teyze Kids Club Çocuk Kulübü Merkezi

Demircikara Mahallesi Avni Tolunay Caddesi No:14 Muratpaşa / Antalya
(0242) 322 29 00
(0530) 460 6861

adileteyze@adileteyze.com

Çalışma Saatlerimiz
Haftaiçi : 07:30 - 19:00
Cumartesi : 09:00 - 13:00

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Kids Club | Meydan Anaokulu | Çocuk Kulübü

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2017 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi